Nasza Szkoła Akademia Sukcesu

Akademia Sukcesu Nasza Szkoła w Białymstoku. Niepubliczne Przedszkole, Przedszkole Montessori, Prywatna Szkoła Podstawowa, Prywatne Gimnazjum.

OVERVIEW

The domain naszaszkola.com.pl presently has a traffic ranking of zero (the smaller the more traffic). We have traversed five pages within the website naszaszkola.com.pl and found twenty-three websites referencing naszaszkola.com.pl. We have noted one social networking platforms acquired by naszaszkola.com.pl.

NASZASZKOLA.COM.PL TRAFFIC

The domain naszaszkola.com.pl is seeing a alternation amounts of traffic all through the year.
Traffic for naszaszkola.com.pl

Traffic ranking (by month) for naszaszkola.com.pl

Traffic ranking by day of the week for naszaszkola.com.pl

Poradnia PROGRES Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Przypominamy, że 6 kwietnia 2017 r. W przypadku szkół podstawowych, nabór wniosków potrwa do 13 kwietnia. Każde dziecko ma zapewnione miejsce w szkole obwodowej, ale rodzice mogą starać się o przyjęcie do szkoły spoza rejonu zgodnie z określonymi zasadami. Rada Miasta uchwaliła nową sieć szkół w Białymstoku.

WHAT DOES NASZASZKOLA.COM.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of naszaszkola.com.pl Mobile Screenshot of naszaszkola.com.pl Tablet Screenshot of naszaszkola.com.pl

NASZASZKOLA.COM.PL SERVER

I diagnosed that the main page on naszaszkola.com.pl took seven thousand nine hundred and eighty-five milliseconds to stream. I could not observe a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider this site not secure.
78.46.95.125

We observed that this domain is weilding the LiteSpeed server.

Nasza Szkoła Akademia Sukcesu

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

ANALYZE OTHER WEB SITES

Nasza Szkoła - Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka

Przyszłość Twojego dziecka jest dla nas najważniejsza. Zapewniamy wiele możliwości rozwoju dla Twojego dziecka. Serdecznie zapraszamy na dni otwarte Naszej Szkoły 21 kwietnia 2018r. Sukces naszych uczniów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów! Mar 25, 2018. Trwa rekrutacja do Międzyszkolnego Festiwalu MŁODE TALENTY.

Nasza Szkoła

Strona Szkoły Podstawowej i Gimnazjum FO Nasza Szkoła. Dlaczego warto oddać nam pod opiekę dzieci? Ciepła, rodzinna atmosfera,. Znakomita, profesjonalna i pełna pasji kadra,. Nauka dwóch języków obcych od klasy pierwszej,.

Szkoła Podstawowa w Kalinówce

Stowarzyszenie jest organizacją pożytku publicznego wpisaną w Krajowym Rejestrze Sądowym - postanowienie Sądu Rejonowego w Lublinie z dnia 05 kwietnia 2004 nr KRS 0000102889. KONCEPCJA PRACY SZKOŁY na lata 2013 2018. Misja szkoły SZKOŁA JEST MIEJSCEM PRZYJAZNYM I BEZPIECZNYM . 48 81 751 21 74. Pożegnanie zimy na lodowisku! .

Nasza Szkoła

Ma niezwykle serdeczny i rodzinny klimat. Odczuwają to zarówno uczniowie, jak i rodzice. Zależy nam na pozytywnej współpracy z rodzicami uczniów, ponieważ daje to szansę na lepsze poznanie ich dzieci oraz skuteczniejsze oddziaływanie zarówno wychowawcze jak i edukacyjne. Z całą pewnością przychodzą do niej z radością.

Instytut Rozwoju Zasobów Ludzkich

Wyjazd studyjny do Langesund, 01-04. Onferencji międzynarodowej w Stężycy, pow. Ryki, z udziałem partnerów z Irlandii, Wlk. Wyjazd ekspercki do Pragi, Republika Czeska , 13-15. Nowa jakość kształcenia w UMCS.