Nasza Szkoła

Strona Szkoły Podstawowej i Gimnazjum FO Nasza Szkoła. TRWA NABÓR DO KLASY I na rok szkolny 20182019, SERDECZNIE ZAPRASZAMY! Nasza Szkoła to najstarsza placówka w łódzkim środowisku oświatowym. Powstała w 1990r. Osobowość prawną nadaje jej Fundacja Oświatowa Nasza Szkoła. Aktualnie prowadzimy dwie placówki. Dlaczego warto oddać nam pod opiekę dzieci? Ciepła, rodzinna atmosfera,. Znakomita, profesjonalna i pełna pasji kadra,. Wysoki poziom nauczania,. Nauka dwóch języków obcych od klasy pierwszej,.

OVERVIEW

The domain naszaszkola.eu presently has a traffic ranking of zero (the smaller the more traffic). We have traversed twenty pages within the website naszaszkola.eu and found zero websites referencing naszaszkola.eu.

NASZASZKOLA.EU TRAFFIC

The domain naszaszkola.eu is seeing a alternation amounts of traffic all through the year.
Traffic for naszaszkola.eu

Traffic ranking (by month) for naszaszkola.eu

Traffic ranking by day of the week for naszaszkola.eu

WHAT DOES NASZASZKOLA.EU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of naszaszkola.eu Mobile Screenshot of naszaszkola.eu Tablet Screenshot of naszaszkola.eu

NASZASZKOLA.EU SERVER

I diagnosed that the main page on naszaszkola.eu took one thousand six hundred and twenty-five milliseconds to stream. I could not observe a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider this site not secure.
89.161.158.137

We observed that this domain is weilding the IdeaWebServer/0.83 server.

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain had the following on the site, "Strona Szkoły Podstawowej i Gimnazjum FO Nasza Szkoła." I analyzed that the web page said " TRWA NABÓR DO KLASY I na rok szkolny 20182019, SERDECZNIE ZAPRASZAMY! Nasza Szkoła to najstarsza placówka w łódzkim środowisku oświatowym." They also stated " Osobowość prawną nadaje jej Fundacja Oświatowa Nasza Szkoła. Dlaczego warto oddać nam pod opiekę dzieci? Ciepła, rodzinna atmosfera,. Znakomita, profesjonalna i pełna pasji kadra,. Nauka dwóch języków obcych od klasy pierwszej,."

ANALYZE OTHER WEB SITES

Szkoła Podstawowa w Kalinówce

Stowarzyszenie jest organizacją pożytku publicznego wpisaną w Krajowym Rejestrze Sądowym - postanowienie Sądu Rejonowego w Lublinie z dnia 05 kwietnia 2004 nr KRS 0000102889. KONCEPCJA PRACY SZKOŁY na lata 2013 2018. Misja szkoły SZKOŁA JEST MIEJSCEM PRZYJAZNYM I BEZPIECZNYM . 48 81 751 21 74. Pożegnanie zimy na lodowisku! .

Nasza Szkoła

Ma niezwykle serdeczny i rodzinny klimat. Odczuwają to zarówno uczniowie, jak i rodzice. Zależy nam na pozytywnej współpracy z rodzicami uczniów, ponieważ daje to szansę na lepsze poznanie ich dzieci oraz skuteczniejsze oddziaływanie zarówno wychowawcze jak i edukacyjne. Z całą pewnością przychodzą do niej z radością.

Instytut Rozwoju Zasobów Ludzkich

Wyjazd studyjny do Langesund, 01-04. Onferencji międzynarodowej w Stężycy, pow. Ryki, z udziałem partnerów z Irlandii, Wlk. Wyjazd ekspercki do Pragi, Republika Czeska , 13-15. Nowa jakość kształcenia w UMCS.

naszaszkolaslupy.pl - Start

Z Małej Szkoły w Wielki Świat. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Słupach. Funkcjonuje od dnia 1 września 2000 roku. Mieści się w zabytkowym, choć nieco już zniszczonym pałacyku z XIX wieku. Powstała na bazie zlikwidowanej trzyklasowej szkoły samorządowej. Organem założycielskim i prowadzącym placówkę jest Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Słupy i Okolic. Którego członkami są głównie rodzice uczniów i nauczyciele. Szkoła obecnie realizuje zadania dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze zgodnie.

Księgarnia internetowa naszaszkolna.pl